Martha Elefteriadu
telefon: 223 012 814
martha.tena.info@email.cz
www.martha-tena.net   *   www.recketance.cz


Lektor pro začátečníky   PAVEL BRANDEJSKÝ
telefon: 774 504 077
E-mail: pavel.brand@centrum.cz

Lektorka pro pokročilé   JITKA UMANCOVÁ

E-mail: jitkaum@seznam.cz


Organizační tým zastoupený Davidem Filipem: Martha.Tena.info@email.cz


Nabídka vystoupení


Zasílání newsletterů

V případě, že chcete do svého e-mailu dostávat informace o akcích Marthy a Teny, požádejte o zaregistrování svého e-mailu na adresu martha.tena.info@email.cz. Prosíme o připojení souhlasu se zasíláním newsletterů.

 

K souhlasu se zasíláním newsletterů

Přihlášením se k odběru newsletteru nebo přihlášením se do kurzu řeckých tanců budeme využívat Vaše osobní údaje. Abychom předešli případným nedorozuměním, přečtěte si, prosíme, níže uvedené informace k souhlasu se zpracováním těchto dat.

 

 1. Udělujete nám tímto jako Správci souhlas, aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“), jsme mohli zpracovávat tyto osobní údaje:
  emailovou adresu
  telefonní číslo
  jméno a příjmení
  pohlaví
  bankovní účet

 

 1. Emailová adresa bude zpracována za účelem zařazení do databáze pro zasílání obchodních sdělení. E-mailovou adresu je nutné zpracovat pro účely zasílání obchodních sdělení.

  Jméno, příjmení a pohlaví budou zpracovány za účelem přizpůsobení oslovení a výběru obsahu obchodních sdělení. Poskytnutí těchto údajů není povinné.

  Telefonní číslo a bankovní účet bude zpracováno za účelem organizace řeckých tanců. Poskytnutí tohoto údaje není povinné.

  Osobní údaj typu e-mail bude zpracováván po nezbytně dlouhou dobu od udělení souhlasu.

  Ostatní osobní údaje budou za tímto účelem Správcem zpracovávány po nezbytně dlouhou dobu od účasti v kurzu řeckých tanců.

 

 1. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo proklikem na odkaz v obchodním sdělení. Zpětvzetí souhlasu bude mít za následek zastavení zasílání obchodních sdělení.

 2. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro něj mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  - Poskytovatel marketingového software, společnost MailChimp, se sídlem The Rocket Science Group, LLC, 675 Ponce de Leon Ave NE, Suite 5000 Atlanta, GA 30308 USA.
  - Poskytoval e-mailové adresy martha.tena.info@email.cz, Společnost Seznam.cz, a.s., se sídlem Praha 5, Radlická 3294/10, PSČ: 150 00, IČO: 26168685, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, sp. zn.:B 6493 společnost Mailkit s.r.o., se sídlem Praha 8 - Libeň, Novákových 970/41, PSČ 18000, IČ: 264 49 901.
  - Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době Správce nevyužívá.

 

 1. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle Nařízení máte právo:
  - Požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme.
  - Vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení zpracování.
  - Požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů - výmaz Správce provede, pokud tento výmaz není v rozporu s právními předpisy nebo jeho oprávněnými zájmy.
  - Na přenositelnost údajů a právo požadovat kopii zpracovávaných osobních údajů.
  - Podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů a právo na účinnou soudní ochranu, pokud má za to, že jeho práva podle Nařízení byla porušena v důsledku zpracování jeho osobních údajů v rozporu s Nařízením.SPŘÁTELENÉ WEBY

www.martha-tena.net

www.recketance.unas.cz

www.contemporary.cz

www.viamare.cz

www.recko-autem.cz

www.kavala-praha.cz

www.greek-society.cz

www.ticket-art.cz

www.tance.cz

www.masticspa.cz

www.greekcorner.cz